Ogłoszenie

Forum nieaktywne.

...ale może kogoś zainteresuje autorski blog jego twórcy: http://powidokisolipsysty.blogspot.com/

O co tu chodzi, czyli jak wytłumaczyć niewytłumaczalne. Wejdź, jeśli chcesz głębiej poznać (propagandę) forum. Uwaga! Silnie uzależnia!

Użytkowników prosi się o codzienne klikanie w toplisty (kliknij tutaj, aby zagłosować na wszystkie).

Wstępny nabór na mistrza (mistrzów?) gry!

#61 2012-08-29 18:16:14

 Eliasz

Suchy Królisiowy Potwór | MG

9608730
Zarejestrowany: 2012-06-21
Posty: 199

Re: Sioło Stare

- Wszystko, Lestat. Nie kłóć się ze mną. I spieprzaj stąd, zanim mi dziecko obudzisz.
Laureen pociągnęła kolejny, duży łyk wódki, po czym szybko schowała butelczynę do szafki. Wzięła twoją broń i schowała ją do szafki. I UMIERASZ! Aaaa... wybacz, kartki ze scenariuszem mi się skleiły. ;3
Cóż, pozostało ci iść na miejsce spotkania.
- Ah! W tym drewnianym budyneczku znajdziesz także ubrania na zmianę. Przebierz się tam od razu. Chyba, że wolisz jak robi to Hans... khym! - kobieta znacząco kaszlnęła. - No! Już, już!

Offline

 

#62 2012-08-29 21:07:34

Lestat

Gracz

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 37

Re: Sioło Stare

Z niesmakiem obserwowałem jak dziewucha chowa moją broń. Nie wiedziałem, kogo mam ochotę wypatroszyć. Wszechwiedzącego za wpakowanie mnie w tą kabałę, Inkwizycję za całe gówno zalewające świat, zielarkę za panoszenie się i odbieranie mi bronie czy jej syna tak dla zasady. Ale cóż było, kurwa, robić. Schowałem dumę (nie żebym jej mia w nadmiarze) w kieszeń i ruszyłem do miejsca wskazanego przez Laureen.

Offline

 

#63 2012-08-29 21:59:03

 Eliasz

Suchy Królisiowy Potwór | MG

9608730
Zarejestrowany: 2012-06-21
Posty: 199

Re: Sioło Stare

Promienie słońca nieśmiało wychylały się zza popołudniowych chmur, rozświetlając budynek z którego wyszedłeś, o ile można tę ruderę tak nazwać. Kontrast pomiędzy powalającym widokiem nieba, a brzydotą, jaką emanowało domostwo był... dobijający. Pod takim niebem istniał taki slums?

Ludzie zgromadzeni wzdłuż głównej drogi, która była także niejakim centrum wioski, patrzyli się na ciebie z podejrzliwością. Chowali się do domów, jakby w obawie przed tobą...

Droga do sadu prowadziła przez most na południu. Po przekroczeniu go, mogłeś ujrzeć tereny zakonu w pełnej okazałości. Dokładnie na wprost stał okrągły klasztor pelertynów, na prawo widziałeś kolejno zagajnik, jezioro i miejsce wypasu.  Twój cel, znaczy się: sad i pasieka, znajdowały się teraz po lewej stronie drogi.  Teraz wystarczy dotrzeć do drewnianej budy, w której ma czekać Twój kontakt. Oby nic ci nie przeszkodziło...

Offline

 

#64 2012-08-29 22:47:55

Lestat

Gracz

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 37

Re: Sioło Stare

Zmierzałem w swoim kierunku, ignorując tępe spojrzenia jakimi obdarzali mnie kmiotkowie o jeszcze bardziej tępych wyrazach twarzy, nierzadko usmarowanych zasychającym już gównem. Świeże powietrze (jeśli nie liczyć wszechobecnego smrodu gnijących domostw) pozwalało mi uporządkować myśli. Nie miałem wiele do stracenia. Na bogów, nie miałem nic do stracenia.
Muszę odkupić swój żywot.
Przeszedłem przez wioskę, zmierzając w stronę sadu. Most i...
Chędożony zakon.
Ruszyłem w lewo, bacznie obserwując otoczenie. Dziwnie brakowało mi ciężaru miecza. Szedłem szybkim marszem, nie zaniechując czujności. Nie chciałem, by ktoś mnie zauważył nim dotrę do celu.

Offline

 

#65 2012-08-30 18:40:30

 Eliasz

Suchy Królisiowy Potwór | MG

9608730
Zarejestrowany: 2012-06-21
Posty: 199

Re: Sioło Stare

Bez problemów przekroczyłeś most. Minął cię na nim jeden z mnichów, zakapturzony, niski osobnik. Kierował się, zapewne, do wioski. Nie trudno się domyślić, że klasztor współpracuje z okolicznymi mieszkańcami. Widok braciszka zakonnego nie był więc niczym dziwnym. Ale coś przyciągnęło do niego twoją uwagę. Coś niezrozumiałego...

Po chwili trafiłeś na rozwidlenie dróg, którego jedna z odnóg prowadziła prosto do sadu i pasieki...

Offline

 

Copyright © 2012 Śmiertelna Opowieść

Reklama | Misja forum | Kontakt | Prawa autorskie | Współpraca | Inspiracje | Poprawność językowa | Prywatność | Administracja | PBF?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Koln klej do luster materace janpol